Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

Ile zarabia Twoje lokata? Sprawdź razem z Nami! Czy Kasy Stefczyka zaproponują Twoim oszczędnościom wyższe wynagrodzenie!

Czy wiesz, jakie dochody przynosi w tym momencie założona przez Ciebie lokata w banku? Codziennie? W każdym miesiącu? Raz na rok? Policz to! Statystyki wskazują na to, że „uśrednione” oprocentowanie jednorocznych lokat od początku października 2012 roku obniżyło się o blisko 1.5 punkt procentowy (1.41 punkt procentowych), do poziomu 4 procent! Natomiast przeciętne oprocentowanie lokat kwartalnych oraz półrocznych, to dziś 3.9 procent w skali jednego roku!

Tylko klienci Alior Banku (oraz Alior Sync), Nordea Banku, Banku BGŻ, Meritum Banku, Banku BPS, CITI Handlowego oraz Polskiego Banku Przedsiębiorczości, „nie zostali objęci redukcją wynagrodzenia”. Ponieważ? Ponieważ większość z wymienionych banków „obcięła zyski z prowadzonej” lokaty, kilka miesięcy wcześniej!

Poniższy wpis dedykujemy wszystkim właścicielom „oszczędnościowo – przedsiębiorczo – i najlepiej zarabiających” portfeli (Twój portfel zarabia najlepiej, ponieważ Ty jesteś najlepszym inwestorem!) Gdzie Nasze oszczędności zarobią najwięcej? Przeanalizujemy ofertę lokaty w Kasie Stefczyka!

Lokata terminowa o zmiennym oprocentowaniu

Zanim „prześledzimy” ofertę lokaty terminowej o zmiennym oprocentowaniu Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej, wyjaśnimy wszystkim Naszym czytelnikom : Czym różni się lokata o zmiennym oprocentowaniu od lokaty o stałym oprocentowaniu? Otóż lokata o zmiennym oprocentowaniu, to lokata „o zmieniającym się oprocentowaniu”, a lokata o stałym oprocentowaniu, to lokata „której oprocentowanie nie zmienia się”. Kiedy oprocentowanie lokaty ulega (korzystnym lub niekorzystnym) zmianom? Kiedy zmienia się wysokość stóp procentowych!

Lokatę o zmiennym oprocentowaniu w Kasie Stefczyka, otworzymy : „Jeśli tylko zaoszczędzimy Nasze pierwsze 300 złotych”!

E – lokata o stałym i zmiennym oprocentowaniu

dobre lokaty

„Posiadaczem” lokaty o zmieniającym się lub niezmieniającym się oprocentowaniu, mogą zostać : Wszyscy członkowie Kas Stefczyka, którzy korzystają z usługi E – SKOK i posiadają dostęp do konta przez Internet!

Minimalna kwota lokaty : Brak minimalnej kwoty! Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowa – Kredytowa : „Zawsze wynagrodzi Twoje oszczędności”! Oto przykładowy poziom wynagrodzenia, jakie otrzyma „Każdy właściciel lokaty”!

Ile zarobi Twoja lokata w Kasie Stefczyka? Zobacz!

Rachunek Królewski

Prowadzisz konto oszczędnościowe od kilku lat? Uważasz, że zarobione przez Ciebie pieniądze „pracują zbyt wolno”? Wspólnie z Nami rozpatrz ofertę konta oszczędnościowego w Kasie Stefczyka!

Konto oszczędnościowe oprocentowane na : 4.75% w skali roku!

Kapitalizacja odsetek : Dzienna kapitalizacja odsetek! Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowa – Kredytowa codzienne dolicza odsetki do zgromadzonych przez Ciebie oszczędności, i dopisuje je do salda Twojego konta na koniec każdego miesiąca!

Warto wiedzieć