Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

Profi Credit – ostania historia i oferta firmy udzielającej „szybkich i krótkich” pożyczek prezentowana przez nasz zespół

Profi Credit – PROFIREAL Polska to firma udzielająca „szybkich i krótkich” pożyczek (na polskim rynku) bez BIK od 2004 roku, dzisiaj w roku 2012 udziela ich już w 10 miastach: Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław, Opole, Kielce, Toruń, Kalisz, Bielsko – Biała i Olsztyn.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że firma Profi Credit proponuje nam pożyczkę pozabankową do kwoty 10 000 PLN (kwota minimalna pożyczki to 500 PLN). PROFIREAL nie zagląda do naszej historii kredytowej (nie interesuje się tym, jak „ułożyła się nasza historia w BIK – u”) - sami ją tworzymy w tej firmie „od podstaw”. Firma nie będzie także pytała Nas o to, na co pożyczamy od niej pieniądze?

Kolejne wyróżnienie dla firmy Profi Credit za najdłuższe terminy spłaty „szybkich i krótkich” pożyczek – do wyboru mamy osiem możliwości : 6 miesięcy, 12 miesięcy, 18 miesięcy, 24 miesiące, 30 miesięcy, 36 miesięcy, 42 miesiące i aż 48 miesięcy na zwrot pożyczonych pieniędzy. „Częściowej” spłaty pożyczki dokonujemy raz w miesiącu!

Maksymalny wiek pożyczkobiorcy Profi Credit zasługuje na jeszcze jedno wyróżnienie. Otóż pożyczkę możemy otrzymać do momentu ukończenia 75 roku życia (dopuszczalny wiek pożyczkobiorców to : 18 – 75 lat). Jak wszystkie wcześniej opisywane przez nas firmy, także firma Profi Credit wymaga od swoich pożyczkobiorców stałego dochodu (umowa „na stałe” z pracodawcą, emerytura bądź renta).

Firma otwiera także „drzwi pożyczkowe” przez przedsiębiorcami! Na „nieco innych warunkach”. Każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą otrzyma pożyczkę od 1000 do 5000 zł, na okres 12 miesięcy. Profi Credit w przypadku przedsiębiorców także nie będzie zaglądała do BIK – u! Przedsiębiorcy nie muszą przedstawiać zaświadczenia o dochodach, „zobowiązani są jedynie” wypełnić oświadczenie (osobiście!) i potwierdzić opłacenie składek ZUS za ostatnie 3 miesiące.

Warto wiedzieć