Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

SMS Kredyt – poznaj razem z nami historię i ofertę firmy!

Wspólnie z naszym zespołem ekspertów ds. pożyczek pozabankowych przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł na temat historii i oferty firmy SMS Kredyt. Na pewno już zauważyłeś, że nasz serwis tworzy cały cykl artykułów „szybkie i krótkie pożyczki” - wspólnie poznajemy historię oraz ofertę firm. W ten sposób chcemy „wprowadzić Cię w zagadnienie”. Mamy nadzieję, że tę publikacje także przeczytasz z „niesłabnącym” zainteresowaniem! SMS Kredyt to Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialną – to pierwsza informacją, jaką zdobył nasz zespół. Adres siedziby firmy : ul. Świdnicka 13, Wrocław. Zaś kapitał zakładowy spółki SMS Kredyt wynosi 625 tysięcy złotych.

Oferta „szybkiej i krótkiej” pożyczki „poza bankiem” została przygotowana dla tych, którzy spełniają wszystkie z poniższych „wytycznych”. Pierwsza wytyczna dotyczy wieku, nie możemy mieć mniej niż 20 lat i więcej niż 70. Negatywna historia w BIK – u jest niedopuszczalna dla firmy SMS Kredyt! Trzecia wytyczna – to stałe dochody – wymagane są dokumenty potwierdzające fakt, że „pracujemy dla naszego pracodawcy na stałe”.

Grupa naszych ekspertów zainteresowała się także faktem, „Jak szybka rzeczywiście jest szybka pożyczka od SMS Kredyt”? Pieniądze „z pożyczki” mogą trafić „do naszego kryzysowego portfela” jeszcze tej samej doby. Wniosek o „szybką i krótką pożyczkę” możemy złożyć na trzy sposoby. Po pierwsze – poprzez wysłanie SMS – a (na co w bezpośredni sposób wskazuje nazwa firmy). Po drugie – poprzez wypełnienie wniosku na oficjalnej stronie firmy. I po trzecie – poprzez telefon do konsultanta.

Od firmy VIA SMS możemy otrzymać pożyczkę na 5 poniższych kwot: 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł i 600 zł. Do wyboru mamy dwa okresy spłaty : 15 dni oraz 30 dni. Koszt pożyczki na 200 PLN na „pierwszy okres spłaty” to 51 zł, „na drugi” 63 zł. Już w tym miejscu zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym przez nasz zespół (z myślą o oszczędnych „konsumentach pożyczek”) porównaniem wszystkich „zarysowanych” ( w sposób historyczny i matematyczny) firm udzielających „szybkich i krótkich” pożyczek pozabankowych.

Warto wiedzieć