Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

SMS365 – Czy warto poznać tę firmę? Przekonaj się!

Czy warto poznać firmę SMS365? To pytanie zadane w tytule tego artykuły, na które znaleźliśmy jedną odpowiedź – warto poznać tę firmę, a także szczegółową ofertę „szybkiej i krótkiej pożyczki” (przez cały cykl naszych artykułów na temat pożyczek pozabankowych będziemy trzymać się tego nazewnictwa – zgodnie bowiem uważamy to za ich największe atuty!). Firma SMS365 prowadzi swoją działalność pod adresem Aleja Niepodległości 69 Warszawa (biuro czynne jest od godziny 8 do godziny 22, przez 7 dni w tygodniu), poprzez stronę internetową http://www.sms365.pl (e – mail: info@sms365.pl) oraz „za pośrednictwem” numerów telefonu 22 100 58 00 i 22 322 77 00. Nazwa firmy to – REGITA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (skrót Sp. z o. o.).

Kto jest klientem firmy SMS365? Dzięki odpowiedzi na to pytanie, także możemy poznać samą firmę, a także dowiedzieć się do kogo skierowana jest jej oferta „szybkiej i krótkiej” pożyczki. Klientami opisywanej przez nas firmy są obywatele Polski, którzy mają co najmniej 20 lat i nie przekroczyli granicy wieku 65. Klienci Ci zainteresowani są pożyczeniem pieniędzy „w widełkach pożyczkowych” : 200 – 2000 PLN. „Gotowi” są także oddać pożyczone pieniądze po 15 lub 30 dniach. Są oni także posiadaczami lub współposiadaczami konta bankowego (w dowolnym banku!) oraz telefonu komórkowego (telefon kontaktowy – owszem może to być telefon komórkowego Naszego męża!). I „nie ociągają się” ze spłatą „już posiadanych” pożyczek bądź kredytów („brak ociągnięć” dotyczy również minimalnej spłaty karty kredytowej!).

Firma SMS365 pożyczy Ci 200 zł na 15 dni – po 15 dniach oddasz 240 zł (jeśli spełnisz wszystkie wyżej wymienione warunki). Pożyczka na kwotę1500 zł również na okres 15 dni, to „dodatkowy wydatek” dla naszego portfela w kwocie 300 zł. Chciałbyś porównać ze sobą wszystkie oferty „krótkich i szybkich” pożyczek pozabankowych? Nie musisz tego robić sam! Wystarczy, że zajrzysz do naszego rankingu pozabankowych pożyczek.

Warto wiedzieć