Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

Sohocredit – przedstawiamy krótką historię firmy i nie zapominamy o ofercie!

Sohocredit czyli Senda Sp. z o.o. Zarejestrowany adres firmy to ul. Wita Stwosza 59A, 02 – 661 Warszawa (osobiście sprawdziliśmy, siedziba firmy mieści się dokładnie w tym miejscu). Firmę Sohocredit znajdziemy pod numerem KRS 0000385572 (działalność została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy). Kapitał zakładowy spółki to 5 tysięcy złotych. „Szybkie i krótkie” pożyczki możemy otrzymać przez 6 dni w tygodniu, firma bowiem pracuje od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do godziny 21 i w soboty także od godziny 9 do godziny 17 (w tym czasie przelew może „wyjść i wejść na nasze konto”). Z biurem obsługi klienta możemy skontaktować się pod numerem telefonu: 608-642-142 lub 222-668-302. Sohocredit z przyjemnością odpowie również na każdy e – mail klienta wysłany pod adres : info@sohocredit.pl

Już teraz chcesz uzyskać informacje, „Kto może otrzymać szybką i krótką pożyczkę oferowaną przez firmę Sohocredit”? Zapraszamy Cię więc do dalszej części artykułu. W tym akapicie udzielimy szczegółowej odpowiedzi! Czy posiadasz polskie obywatelstwo? Czy mieszkasz na terenie Polski? Czy jesteś zameldowany w Polsce? Czy jesteś w wieku 21 – 65 lat? Czy jesteś użytkownikiem (nie musisz być jego właścicielem) telefony komórkowego? Na wszystkie zadane wyżej pytania odpowiedziałeś w sposób twierdzący? To znaczy, że Ty także możesz „stać się posiadaczem” krótkiej i szybkiej pożyczki od firmy Sohocredit.

Firma Sohocredit oferuje „szybkie i krótkie” pożyczki na następujących warunkach. Od firmy pożyczyć możemy od 250 do 1500 zł. Po pożyczeniu kwoty 500 zł po 14 dniach oddajemy „o 58 zł więcej”. Jesteś zainteresowany trochę większą pożyczką? Pożycz od Sohocredit 700 zł i po 20 dniach zwróć 801 zł! Najwyższa dostępna pożyczka w Senda Sp. z o.o. – pożyczka na 1500 zł, wymaga jednorazowej spłaty po 10 dniach w kwocie 1646 zł.

Warto wiedzieć