Oferty firm pożyczkowych

Dzięki naszej stronie poznasz i ocenisz firmy parabankowe działające na terenie polski. Specjalnie dla ciebie wybierzemy najlepszą ofertę. Z nami nie przepłacisz!

banknoty

VIA SMS – kilka słów o historii firmy i ofercie!

Ten artykuł to miejsce, gdzie w kilku słowach przedstawiamy historię firmy VIA SMS. Prezentujemy nie tylko „rys historyczny” spółki VIA SMS PL Sp z o. o., ale także „skróconą” ofertę szybkich pożyczek. Dokładnej analizy oferty szybkiej i „krótkiej” pożyczki dokonujemy w publikacji „Szybkie i krótkie pożyczki – porównanie ofert wcześniej zaprezentowanych firm”. Historia firmy VIA SMS PL Sp. z o. o. ma swój początek w 2009 roku. Firma ta należy do grupy „VIA SMS Group”. Korzenie grupy odnajdujemy na Łotwie. Co „naszym skromnym portfelom” oferuje spółka VIA SMS PL? Krótkie i szybkie pożyczki – do 1500 PLN, „do” (z terminem spłaty) 30 dni. Jako osoby doświadczone w prywatnej sferze „osobistych portfelów Polaków” powiemy – taka pożyczka nie może przesadnie obciążyć naszych skromnych portfeli!

Czy to już koniec prezentacji firmy VIA SMS? Napisaliśmy „zadeklarowane” w tytule kilka słów historii, w tej części artykuły skupimy się na przedstawieniu oferty (również w kilku zdaniach). Wcześniej jednak odpowiemy na pytanie, „Kiedy i gdzie firma prowadzi swoją działalność”? Firma „otwarta” jest : w tzw. dni robocze (czyli od poniedziałku do piątku) od godziny 8 do godziny 22. Zaś w dni „wolne” (sobota) w godzinach 9 – 17. Siedziba firmy VIA SMS PL mieści się pod poniższym adresem: Aleja Jana Pawła II 80, Warszawa, Polska (kod pocztowy 00 – 175). Kontakt osobisty nie jest możliwy? Oto numer telefonu : 22 291 53 55.

W ostatnim fragmencie prezentacji historii i oferty firmy VIA SMS zaprezentujemy właśnie ofertę „szybkiej i krótkiej pożyczki”. Krótka i szybka pożyczka może zostać udzielona w „dwóch opcjach czasowych”. Pierwszy czas to – 30 dni. Drugi – 15. Kwota pożyczki: 1500 PLN. W pierwszej opcji koszt naszej pożyczki wyniesie 300 zł, w w drugiej zaś 188 zł. Gdy zdecydujemy się pożyczyć od firmy VIA SMS trochę mniejszą kwotę – kwota naszej pożyczki to 500 PLN. Po 30 dniach oddamy – 600 zł, a po 15 – 568 zł.

Warto wiedzieć